Straipsniai

Klaipėdos apskrities socialdemokratų pasitarimas
  Klaipėdos apskrities socialdemokratų pasitarimas     Antradienį, spalio 20d.,Jūrininkų centre Klaipėdoje vyko LSDP Klaipėdos apskrities skyrių vadovų pasitarimas, kurį vedė LSDP


LSDP TARYBOS POSĖDIS

LSDP Kretingos rajono skyrius dalyvavo Tarybos posėdyje Vilniuje

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Tarybos posėdyje pristatyta LSDP programa „Saugi, solidari ir laiminga visuomenė“ bei preliminarus LSDP kandidatų Seimo rinkimuose 2016 metais sąrašas vienmandatėse ir daugiamandatėse apygardose.

LSDP politinė programa ir LSDP Seimo rinkimų 2016 m. programa bei Seimo rinkimų sąrašas bus tvirtinami LSDP XXXIV suvažiavime, kuris vyks 2016 m. kovo 12 d. LITEXPO rūmuose.

Juozas Bernatonis, kuris yra LSDP programos kūrimo darbo grupės vadovas, pabrėžė, kad „mes, socialdemokratai, siūlome Lietuvai socialdemokratinėmis vertybėmis grindžiamą politinę, ekonominę, socialinę ir kultūrinę demokratiją, nes tik esant šių demokratijos formų visumai bus sukurta gerovės visiems valstybė, o visuomenė taps solidaria ir laiminga“.

107 punktų LSDP programoje „Saugi, solidari ir laiminga visuomenė“ – pagrindinės LSDP vertybės bei esminiai tikslai Lietuvos sėkmei: dirbanti Lietuva, prieinamas ir kokybiškas išsilavinimas, inovatyvi ir auganti ekonomika, socialiai apsaugota visuomenė, sveikas žmogus sveikoje aplinkoje, glaudūs ryšiai su pasaulio lietuviais, solidarumas su visų tautybių žmonėmis, garantuotos žmogaus teisės ir laisvės, saugi ir užtikrinta Lietuvos ateitis, atvira ir atsakinga valdžia.

Šiuo metu rengiamoje LSDP Seimo 2016 m. rinkimų programoje bus pateiktos konkrečių tikslų įgyvendinimo priemonės.

Pasak, LSDP pirmininko, Lietuvos premjero Algirdo Butkevičiaus „Rinkimus laimi tie, kurie per savo valdymą įrodo visuomenei, kad sugeba rūpintis žmonėmis.

Vyriausybės vadovo įsitikinimu, „kaip Vyriausybė per šiuos trejus metus nuveikėme labai daug darbų. Tik atėjus į valdžią, pasikeitė geopolitinė situacija, užsidarė rinkos Rytuose, kur eksportuodavome 75 proc. maisto produktų, Europos Sąjungos (ES) viduje konkurencija paaštrėjo, o Lietuvos ekonomikos augimo prognozės iš geriausių tapo vienomis iš blogiausių ES. Taigi, mūsų Vyriausybei reikėjo ir perorientuoti savo politikos tikslus, ir juos įgyvendinti. Mums tai pavyko.

Renginio akimirkos:

111

                                                     

 

Skelbimai

KVIEČIAME SKIRTI 1 PROCENTĄ SAVO GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO KRETINGOS RAJONO
J. K. Chodkevičiaus g. 10–104 kab., Kretinga Tel.: +370 675 24567 Seimo

Nuorodos

logo_lsdms_1

 

 

butkevicius

 

jaunimieciai

 

socialists